Trudno wyobrazić sobie garderobę współczesnej kobiety bez bielizny wyszczuplającej. Dlaczego? Ponieważ to bielizna do zadań specjalnych, którą zakłada się wtedy, gdy pragnie się ukryć mankamenty figury i podkreślić jej atuty. Dobra bielizna wyszczuplająca sprawdza się w wielu różnych sytuacjach, może być zakładana na co dzień i na wielkie okazje.

Bielizna wyszczuplająca dla każdej kobiety

Noszenie bielizny wyszczuplającej może pozwolić na ukrycie mankamentów figury, na przykład wystającego brzucha, opadających pośladków, braku wcięcia w talii. Za pomocą odpowiednich majtek, body, biustonosza lub halki, można nadać swojej figurze pożądany kształt klepsydry, a także odjąć sobie nawet kilkanaście cm z obwodów ciała. Czyż to nie brzmi świetnie?

Warto pamiętać o tym, że bielizna wyszczuplająca musi mieć odpowiednią jakość. Lepiej nie sięgać po produkty od bardzo tanich marek, ponieważ taka bielizna niestety może zawieść w najważniejszych sytuacjach. Tylko i wyłącznie dobra jakościowo bielizna jest wygodna. Tania bielizna wyszczuplająca bardzo często prowadzi do przegrzania ciała, ponieważ nie pozwala skórze naturalnie oddychać. Jest nam niewygodnie, a plamy potu są widoczne pod ubraniem. Nie o to w tym wszystkim chodzi.

Podstawowe modele bielizny wyszczuplającej

Które podstawowe modele bielizny wyszczuplającej sprawdzą się w przypadku praktycznie każdej kobiety? Na pewno warto zwrócić uwagę na halkę wyszczuplającą. Taka halka modeluje sylwetkę w okolicach brzucha, talii, a także pośladków. Poza tym pięknie podkreśla wcięcie w pasie. Świetnie wygląda noszona pod obcisłe ubrania, kiedy to zarysowany jest praktycznie każdy fragment sylwetki.

Kolejna rzecz godna uwagi to body wyszczuplające. Cieliste body świetnie wygląda pod ubraniami półtransparentnymi, a nawet pod białą koszulą. Poza tym można zakładać je też do damskich garniturów. Będzie też świetnie pod sukienki oraz spódnice. Takie body sprawi, że sylwetka w okolicach talii nabierze lekkości, między innymi wcięcie będzie bardziej zaznaczone.

Bielizna wyszczuplająca w kolorach nude i cielistym

Z reguły większość kobiet decyduje się na bieliznę wyszczuplającą w różnego rodzaju kolorach nude. To odcienie zbliżone do naturalnego koloru skóry, które doskonale się z nią zlewają, dlatego są praktycznie niewidoczne. Taka bielizna sprawdza się zarówno pod ubrania w ciemnych barwach, jak też pod rzeczy w jasnych kolorach. To tak naprawdę opcja najbardziej uniwersalna, z której najczęściej korzystają kobiety na co dzień.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca.

Comments are closed.

Pin It