Jak zaprojektować przydomowy ogród, aby miejsce to było dopasowane do potrzeb wszystkich domowników? Podstawą są oczywiście odpowiednie meble i dodatki. Wśród najchętniej kupowanych mebli wymienia się dzisiaj komplety technorattanowe – w kolekcjach znajdziemy między innymi kokon ogrodowy. Jak jest zbudowany? Czy sprawdzi się również na balkonie?

Kokon ogrodowy – wygodny i nowoczesny mebel

Nie ma wątpliwości, że meble takie jak kokon ogrodowy przyciągają wzrok – kokon jest obszerny, pozwala na bujanie w obłokach i na relaks na najwyższym poziomie. Kokon ogrodowy to mebel kupowany nie tylko do prywatnych ogrodów czy na tarasy – coraz częściej widać go również w restauracjach, kawiarniach czy w strefach wypoczynkowych pensjonatów. Duża popularność wynika z oryginalnego wyglądu, ale i wysokiego poziomu wygody, który gwarantuje. 

Kokon ogrodowy to mebel, który idealnie wpisze się w oczekiwania użytkowników: obszerne siedzisko pozwoli przyjąć wygodną pozycję, ale też ochroni nas przed podmuchami wiatru czy ostrym słońcem. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw możemy być również pewni, że nasz fotel zachowa doskonałe parametry techniczne przez długi czas. 

Kokon ogrodowy – jak jest zaprojektowany?

Jak zbudowany jest kokon ogrodowy? Mebel ten posiada aluminiowy stelaż malowany proszkowo, który zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, korozją czy odkształcaniem. Stelaż nie jest podatny na zarysowania. Wierzch mebla tworzy technorattanowa plecionka – jest to tworzywo syntetyczne, o wysokiej odporności na wnikanie kurzu czy wilgoć. Nawet po wielu latach technorattan zachowuje swój elegancki, żywy kolor. Meble technorattanowe, w tym również kokon ogrodowy, warto na okres jesieni i zimy zabezpieczać pokrowcami ogrodowymi. 

Comments are closed.

Pin It