W nowoczesnej architekturze standardowy podział przestrzeni na pomieszczenia ustępuje miejsca otwartemu układowi. Połączenie przedpokoju, salonu i kuchni pozwala zaoszczędzić miejsce, daje efekt przestronności. Ponadto, tak zaprojektowane wnętrza prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Jednak, żeby osiągnąć pożądany efekt, należy ze szczególną starannością dobrać wszystkie elementy wyposażenia. Kolory, meble, okładziny podłogowe i ścienne w strefie kuchennej i dziennej powinny tworzyć spójną całość. Aby osiągnąć doskonały efekt, zrezygnuj ze standardowych, modułowych szafek na rzecz mebli kuchennych na wymiar.

Stylowe i praktyczne: meble kuchenne na wymiar

Wybierając meble na wymiar, zyskujesz zabudowę idealnie współgrającą z wymiarami i układem pomieszczenia oraz jego stylem. Sam określasz, jaki kolor, wykończenie i dekory będą miały szafki, wybierasz ich układ i typ. Chcesz, aby zabudowa urozmaicona była gustownymi przeszkleniami, w których wyeksponujesz kolekcję szkła? A może potrzebujesz wysokiego, dużego kosza cargo na domowe przetwory? Żaden problem – projektant uwzględni wszystkie Twoje uwagi.

Gdzie zamówić meble kuchenne na wymiar? Najlepsza firma z Bielska-Białej

Poszukiwania rzetelnej firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją i montażem mebli kuchennych zacznij od zapoznania się z ofertą firmy REGA z Bielska-Białej. Meble kuchenne na wymiar oferowane przez cenionego producenta cieszą się uznaniem architektów i osób samodzielnie urządzających swoje wnętrza. Eksperci kompleksowo zajmą się Twoją kuchnią: dokonają dokładnych pomiarów, zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania, zaprezentują projekt i sprawnie go zrealizują.

 

 

Comments are closed.

Pin It