Zaprojektowanie wygodnej strefy wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj naprawdę proste. Szeroki wybór mebli ogrodowych i dodatków pozwala na wykreowanie miejsca idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb. Wśród najchętniej kupowanych elementów wymienia się stół technorattan. Jaki model okaże się najlepszym rozwiązaniem?

Stół technorattan w letniej jadalni

Stół technorattan będzie idealnym wyborem, kiedy zapragniemy zaprojektować letnią jadalnię blisko domu. Technorattanowe meble odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne. Stół technorattan oparty jest na aluminiowym stelażu, który dzięki malowaniu proszkowemu jest zabezpieczony przed korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka, która doskonale imituje naturalny rattan. Blat stołu może być dodatkowo wyposażony w szkło hartowane, co pozwoli na jeszcze wygodniejsze użytkowanie mebla. Stół technorattan warto uzupełnić o dopasowane kolorystycznie krzesła lub fotele technorattanowe.

Stół technorattan jako element zestawu kawowego

Na mniejszych tarasach czy w niewielkich ogrodach doskonale sprawdzą się komplety kawowe. W ich skład wchodzi wysoki stół technorattan oraz kilka wygodnych foteli lub krzeseł. Komplety kawowe będą świetną alternatywą dla klasycznych stołów, które mogą zajmować wiele miejsca. Kompaktowy komplet kawowy pozwoli cieszyć się chwilami blisko natury i możliwości odpoczynku z filiżanką kawy czy z ulubioną gazetą. Tak zaprojektowany kącik wypoczynkowy warto osłonić przed słońcem przy pomocy nowoczesnego parasola ogrodowego. Funkcjonalne parasole posiadają obszerne czasze, które mogą odchylać się w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Liczne punkty regulacji pozwolą na idealne dopasowanie kąta padania cienia.

Comments are closed.

Pin It